• امروز دوشنبه چهارم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

حضور 300 طارمي در آزمون سراسري طرح تربيت حافظان قرآن كريم

حضور 300 طارمي در آزمون سراسري طرح تربيت حافظان قرآن كريم

رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان طارم از حضور 300 طارمي در آزمون سراسري طرح تربيت حافظان قرآن كريم خبر داد.

 جمعه 29 بهمن 1395   87  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان : حبیب ابراهیمی در حاشیه برگزاری آزمون سراسری قرآن کریم در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم به منظور عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه تربیت حافظان قرآن کریم، اقدام به اجرای طرح تربیت کرده است.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم از سال 90 آغاز شده است، تصریح کرد: در این مدت شهرستان طارم به عنوان یکی از شهرستان ‌های موفق به صورت کامل به تعهدات خود عمل کرده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم با اشاره به اینکه در اجرای مرحله نخست این طرح 23 مربی همکاری داشتند، گفت: خوشبختانه به علت کیفیت بالای کلاس‌های برگزار شده، تربیت حافظان قرآنی به نحو احسن انجام شد.

ابراهیمی با بیان اینکه از آغاز سال جاری نیز اجرای مرحله دوم طرح تربیت حافظان قرآن کریم در حال انجام است، افزود: امروز نیز آزمون سراسری این طرح در حال انجام است.

وی گفت: این آزمون در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) جزلا، مسجد حضرت ابوالفضل (ع) رزه‌بند، مسجد حضرت ابوالفضل (ع) کلوییم، مسجد صاحب‌الزمان (عج) مامالان و آستان مقدس امامزادگان هاشم و عوف (ع) آببر در حال برگزاری است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم با اشاره به حضور 300 نفر در این آزمون افزود: این آزمون در رشته‌های جزء۳۰ قرآن کریم، حفظ 30 و یک جزء قرآن کریم، حفظ دو جزء، حفظ پنج جزء، حفظ 10 جزء، حفظ ۱۵جزء، حفظ 20 جزء و حفظ کل قرآن کریم برگزار شد.

وی تصریح کرد: به برندگان این آزمون مدرک معتبر با گواهی اعطا خواهد شد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار