• امروز شنبه یکم اردیبهشت  1397 

اخبار سازمان اوقاف

اجرای 2 شب برنامه عزاداری در حسینیه اعظم زنجان

اجرای 2 شب برنامه عزاداری در حسینیه اعظم زنجان

همزمان با ایام فاطمیه دوم انجام می‌شود

 جمعه 29 بهمن 1395   127  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان : حسینیه اعظم زنجان به عنوان یک مکان مذهبی و فرهنگی برنامه‌های متعددی را به مناسبت‌های مختلف اجرایی می‌کند.

 طبق آمار تقریبا به صورت هفتگی دو تا سه برنامه در حسینیه اعظم زنجان اجرایی می‌شود، که بر این اساس ماهیانه 10 تا 12 برنامه در این مکان مذهبی اجرا می‌شود.

از برنامه‌های مناسبتی حسینیه اعظم زنجان به صورت مستقل و یا مشترک با سایر دستگاه‌ها و نهادها اجرا می‌شود، که خوشبختانه استقبال از این برنامه‌ها از سوی مردم استان نیز مطلوب است.

بااینکه طبق برنامه قرار است همزمان با ایام فاطمیه نیز برنامه مناسبتی در حسینیه اعظم زنجان برگزار شود، این برنامه روزهای یازدهم و دوازدهم برگزار خواهد شد، این برنامه به مدت دو شب از ساعت 21 شب در قالب سخنرانی حجت‌الاسلام علی متین مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان و مداحی مهدی رسولی و جلیل محمدی و سید مرتضی حسینی‌راد برگزار خواهد شد.

 با بیان اینکه 28بهمن نیز پنجمین آزمون سراسری حفظ قرآن کریم در حسینیه اعظم زنجان برگزار شد، این آزمون توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان و به میزبانی حسینیه اعظم زنجان  برگزار شده است.

گفتنی است، برگزاری محافل انس با قرآن کریم، برگزاری مراسم جزءخوانی قرآن کریم، اجرای 12 شب برنامه همزمان با محرم حسینی، برگزاری همایش‌های فرهنگی و مذهبی از جمله برنامه‌هایی است که در حسینیه اعظم زنجان برگزار می‌شود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار