• امروز سه شنبه بیست و ششم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

انس با قرآنی راهکار مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان/عمل به قرآن در زندگی نهادینه شود

انس با قرآنی راهکار مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان/عمل به قرآن در زندگی نهادینه شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: انس با قرآن کریم و معارف اهل بیت و عصمت و طهارت(علیه السلام) یکی از راهکارهای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان است.

 پنج شنبه 21 تیر 1397   16  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان، آیت الله علی خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در مراسم چهل و یکمین دوره از مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه استان زنجان ضمن تقدیر از مربیان قرآنی در جهت تربیت فعالان قرآنی اظهار کرد: خوشبختانه رویش ها بسیار با کیفیت و کمیت دنبال می شود و امید می رود آثار و برکات آن در استان زنجان به گونه ای باشد که نظر مقام معظم رهبری در خصوص حافظان، قاریان، مربیان و مرتبیان را جلب کند.

 

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: انس با قرآن و معارف اهل بیت و عصمت و طهارت(علیه السلام) یکی از موانع تهاجم فرهنگی دشمنان است.

 

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه وجود دارالقرآن کریم برکتی برای استان زنجان است، گفت: متولیان بسیاری در زمینه تربیت فعالان قرآنی فعالیت می کنند.

 

آیت الله خاتمی افزود: خانواده ها هم نقش موثری در تربیت دینی و قرآنی فرزندان خود دارند و با تشویق کودکان خود برای حضور در مجالس قرآنی موجب انس آنان با قرآن می شود.

 

وی با اشاره به استقبال خانواده ها برای تربیت قرآنی فرزندانشان خاطرنشان کرد: خانواده ها دوست دارند تربیت کودکشان قرآنی باشد.

 

نماینده ولی فقیه در استان ضمن تاکید بر ضرورت انس و الفت با قرآن کریم افزود: به دلیل رقابت تنگاتنگ شرکت کنندگان در این مسابقات، انس با قرآن کریم بهترین جایزه شرکت کنندگان است.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار