• امروز یک شنبه بیست و هفنم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

طی پنج سال گذشته ۱۰ هزار و ۷۰۰ حافظ قرآنی در زنجان تربیت شدند

طی پنج سال گذشته ۱۰ هزار و ۷۰۰ حافظ قرآنی در زنجان تربیت شدند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: سالانه بیش از ۲ هزار حافظ قرآنی در استان زنجان تربیت می‌شود و طی پنج سال گذشته بیش از ۱۰ هزار و ۷۰۰ حافظ قرآنی در استان تربیت‌شده است.

 پنج شنبه 21 تیر 1397   37  0      

به  گزارش  ر وابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان ، حجت‌الاسلام و المسلمین جعفر جنتی شامگاه چهارشنبه در محفل قرآنی در دارالقرآن کریم زنجان، یکی از رسالت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در بحث قرآنی و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه است.

وی اظهار کرد: برگزاری آزمون‌های قرآنی به‌صورت ویژه از مرحله شهرستانی شروع و تا مرحله بین اللملی ادامه دارد که این سازمان انجام می‌دهد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: خوشبختانه در  ۴۱ دوره مسابقات قرآن کریم در مرحله  استانی استان عملکرد خوبی داشته است.

جنتی  بر تقویت و تبیین فرهنگ قرآنی در جامعه  تأکید کرد و افزود: جامعه‌ای که به سمت قرآن و ارزش‌های دینی پیش برود آسیب‌های اجتماعی کاهش می‌یابد.

وی به اهداف برگزاری مسابقات قرآنی اشاره کرد و گفت: هدف از برگزاری این مسابقات تقویت فعالیت‌های نهادهای قرآنی و تشویق جوانان به فعالیت‌های قرآنی است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان ابراز کرد: سالانه بیش از ۲ هزار حافظ قرآنی در استان زنجان تربیت می‌شود و طی پنج سال گذشته بیش از ۱۰ هزار و ۷۰۰ حافظ  قرآنی در استان تربیت‌شده است. 

جنتی افزود: مقام معظم رهبری بر تقویت فعالیت‌های قرآنی تأکیددارند و این سازمان بر تحقق این امر مهم برنامه‌ریزی لازم را دارد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر