• امروز یک شنبه بیست و هفنم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

انس با قرآنی راهکار مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان/عمل به قرآن در زندگی نهادینه شود

انس با قرآنی راهکار مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان/عمل به قرآن در زندگی نهادینه شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: انس با قرآن کریم و معارف اهل بیت و عصمت و طهارت(علیه السلام) یکی از راهکارهای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان است.

 پنج شنبه 21 تیر 1397   40  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان، آیت الله علی خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در مراسم چهل و یکمین دوره از مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه استان زنجان ضمن تقدیر از مربیان قرآنی در جهت تربیت فعالان قرآنی اظهار کرد: خوشبختانه رویش ها بسیار با کیفیت و کمیت دنبال می شود و امید می رود آثار و برکات آن در استان زنجان به گونه ای باشد که نظر مقام معظم رهبری در خصوص حافظان، قاریان، مربیان و مرتبیان را جلب کند.

 

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: انس با قرآن و معارف اهل بیت و عصمت و طهارت(علیه السلام) یکی از موانع تهاجم فرهنگی دشمنان است.

 

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه وجود دارالقرآن کریم برکتی برای استان زنجان است، گفت: متولیان بسیاری در زمینه تربیت فعالان قرآنی فعالیت می کنند.

 

آیت الله خاتمی افزود: خانواده ها هم نقش موثری در تربیت دینی و قرآنی فرزندان خود دارند و با تشویق کودکان خود برای حضور در مجالس قرآنی موجب انس آنان با قرآن می شود.

 

وی با اشاره به استقبال خانواده ها برای تربیت قرآنی فرزندانشان خاطرنشان کرد: خانواده ها دوست دارند تربیت کودکشان قرآنی باشد.

 

نماینده ولی فقیه در استان ضمن تاکید بر ضرورت انس و الفت با قرآن کریم افزود: به دلیل رقابت تنگاتنگ شرکت کنندگان در این مسابقات، انس با قرآن کریم بهترین جایزه شرکت کنندگان است.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر