• امروز یک شنبه بیست و هفنم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

16  امامزاده میزبان مراسم شیرخوارگان حسینی

16 امامزاده میزبان مراسم شیرخوارگان حسینی

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان با اشاره به برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی در بقاع متبرکه استان گفت: این مراسم همزمان با نخستین جمعه ماه محرم در 16 امامزاده و بقعه متبرکه برگزار می‌شود.

 پنج شنبه 22 شهریور 1397   43  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، حجت‌الاسلام سیدموسی موسوی ؛ معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه درباره برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی در جوار امامزادگان اظهار کرد: این مراسم همزمان با نخستین جمعه‌ماه محرم ۲۳ شهریور‌ماه در 16 امامزاده و بقعه متبرکه استان زنجان برگزار می‌شود.
وی بر پیشگیری و مبارزه با خرافات و ضرورت تبیین شبهات مطرح درخصوص واقعه عاشورا تأکید کرد و گفت: یکی از برنامه‌های محوری این طرح اعزام مُبلغ به آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه است.
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان تصریح کرد: حضور این مُبلغان در امامزادگانی که طرح سوگواره بصیرت عاشورایی در آنها اجرا می‌شود به منظور برپایی عزاداری صحیح و زدودن آسیب‌های عزاداری و پاسخگویی به شُبهات و سؤالات دینی مردم است.
موسوی خاطرنشان کرد: مراسم شیرخوارگان حسینی با همکاری مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) در مصلی، حسینیه‌ها، مساجد و بقاع متبرکه استان برگزار می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر