• امروز پنج شنبه بیست و هفنم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

روند پیشرفت برنامه‌های قرآنی در استان زنجان مطلوب است

روند پیشرفت برنامه‌های قرآنی در استان زنجان مطلوب است

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان زنجان خبرداد،روند پیشرفت برنامه‌های قرآنی با نام طرح بشارت 1452 در استان زنجان مطلوب است، که باید 16 دستگاههای که در این طرح مشارکت دارند دست در دست هم بدهند تا این طرح به نحوه احسن هم در استان زنجان برگزار شود.

 پنج شنبه 15 آذر 1397   58  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه اوقاف و امور خیریه برنامه‌های متعددی طی سال اجرایی می‌کند، بیان کرد: روند پیشرفت برنامه‌های قرآنی در استان مطلوب است.
حجت‌الاسلام و المسلمین جعفر جنتی با بیان اینکه امسال نیز طرح قرآنی ۱۴۵۲ در استان اجرایی خواهد شد، گفت: این طرح با هدف بسط فرهنگ حفظ و انس با قرآن‌ کریم و مفاهیم سازنده آن و تدبر در آیات قرآن‌کریم با مشارکت نهاد‌های قرآنی برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه امسال طرح بشارت در سه بخش برگزار می‌شود اظهار داشت: در این راستا این طرح در ۳ گام شامل سوره ناس تا زلزال در تابستان، سوره طارق تا بینه در پاییز و نباء تا بروج در زمستان برگزار می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه در طول برپایی این طرح ملی در سه مرحله آزمون برگزار می‌شود که آزمون نهایی در روز پنجشنبه ۹ اسفندماه 1397 برگزار می‌شود، افزود: امیدواریم با همکاری و مشارکت این طرح نیز به نحو احسن اجرایی شود.

وی نیز در این برنامه ضمن اشاره به اجرای برنامه‌های متعدد قرآنی توسط اوقاف اظهار کرد: هدف از این برنامه‌ها تشویق بیشتر مردم به قرائت و راهبری از قرآن کریم است.

حجت‌الاسلام و المسلمین جنتی به برنامه‌های متعدد و برگزاری مسابقات مختلف توسط اوقاف اشاره کرد و گفت: استقبال از تمامی این برنامه‌ها مطلوب بوده است.
وی به اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم اشاره کرد و افزود: این طرح در راستای عمل به منویات مقام‌معظم رهبری اجرایی می‌شود
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار