• امروز یک شنبه بیست و ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیامک

ثبت نام در آزمون سراسری قرآن کریم تا ۵ بهمن ماه ادامه دارد

ثبت نام در آزمون سراسری قرآن کریم تا ۵ بهمن ماه ادامه دارد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون سراسری قرآن کریم گفت: ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تا پنجم بهمن‌ماه ادامه دارد.

 شنبه 22 دی 1397   36  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان،حجت الاسلام و المسلمین جنتی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، با بیان اینکه ثبت‌نام برای حضور در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از ۱۰ دی‌ماه همزمان با سراسر کشور در استان زنجان هم آغاز شده است گفت: ثبت‌نام از طریق پایگاه اینترنتی www.quranedu.ir تا ۵ بهمن‌ماه ادامه دارد.

جنتی با اشاره به ثبت‌نام ۵ هزار نفر در آزمون سراسری قرآن کریم افزود: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم امسال با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت آموزش و پرورش، سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان به موارد امتحانی آزمون سراسری قرآن کریم نیز اشاره کرد و گفت: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در ۱۸ رشته شامل حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم ، حفظ جزء اول قرآن، حفظ سه جزء اول، حفظ پنج جزء اول، حفظ ۱۰ جزء اول برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: حفظ ۱۵ جزء اول، حفظ ۲۰ جزء اول، حفظ کل قرآن کریم، ترجمه و مفاهیم قرآن، تدبر در قرآن، تفسیر قرآن کریم، معارف و حفظ موضوعی قرآن، معارف و حفظ احادیث نهج‌البلاغه، مفاهیم صحیفه سجادیه، سبک زندگی و سیره معصومین (ع)، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم و روخوانی قرآن کریم نیز از دیگر رشته‌هایی است که در قالب آن آزمون سراسری برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار