• امروز دوشنبه بیست و هشتم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گزارش تصویری/دیدارمدیران ادارات هم خانواده اوقاف با مدیرکل اوقاف زنجان

گزارش تصویری/دیدارمدیران ادارات هم خانواده اوقاف با مدیرکل اوقاف زنجان

صبح امروز مدیران کل ادارات ارشاد،حج زیارت،کتابخانه ها،خبرگزاری ایرانا و کمیته امداداستان جهت تبریک انتصاب حجت الاسلام کرمی به عنوان مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان زنجان دیدار و گفتکو کردند.

 یک شنبه 14 مهر 1398   17  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان:امروز 14مهر جمعی از مدیران کل استان با مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان زنجان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدارخانم کرباسی مدیرکل فرهنگ ارشاد استان زنجان خانم رفیعی مدیر خبرگزاری جمهوری اسلامی استان زنجان،بابایی مدیرکل حج زیارت استان زنجان،نیک بخش مدیرکل کتابخانه استان زنجان و صفری مدیرکل کمیته  امداد حضور داشتند،مدیران کل ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام کرمی به عنوان مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان هرکدام از مدیران استان گزارشی از ادارات خود دادند و در ادامه حجت الاسلام کرمی ضمن تقدیر تشکر از مدیران استای در این دیدار بر تعامل سازنده بین  دستگاها تلاش برای برگزاری برنامه های مشترک تاکید شد .

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان در سخنانی گفت : هر چه تعامل و نزدیکی بیشتری بین دستگاها رخ دهد ، اجرا و انجام برنامه های متعدد فرهنگی و دینی با کیفیت بیشتری برگزار خواهد شد .

وی ادامه داد : زمینه ها و ظرفیت های قابل ملاحظه ای وجود دارد که با برنامه ریزی منسجم و مدون می توان از این ظرفیت ها استفاده کرد تا اتفاقات خوبی در حوزه فعالیت های اداری و در راستای سیاست های دستگاها شاهد باشیم .

در این دیدار حجت الاسلام کرمی نیز با تاکید بر اهمیت همگرایی و همکاری نهادهای مرتبط در حوزه های مختلف گفت : لازم است هر تمام نهاد فرهنگ و از جمله ادارات ارشاد اسلامی،کمیته امداد،کتابخانه ها،حج زیارت، خبرگزاری جمهوری اسلامی واوقاف و امور خیریه هر جا زمینه های مشترک فعالیت وجود دارد ؛ از آنها برای خدمت و نفع رسانی به جامعه و مردم استفاده شود .



برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار