• امروز دوشنبه بیست و هشتم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

دیدار هیئت امنای امامزاده سید ابراهیم (ع)زنجان با مدیرکل اوقاف زنجان

دیدار هیئت امنای امامزاده سید ابراهیم (ع)زنجان با مدیرکل اوقاف زنجان

اعضای هیئت امنای امامزاده سید ابراهیم(ع)زنجان با مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان زنجان دیدار و گفتگو کردند.

 دوشنبه 15 مهر 1398   19  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان، اعضای هیئت امنای امامزاده سید ابراهیم (ع)زنجان ضمن تبریک به حجت الاسلام کرمی به عنوان مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان زنجان در خصوص مباحث عمرانی و طرح جامع این امامزاده گفتگو کردند.   

دکتر یگانه عضو هیئت امنای امامزاده سید ابراهیم(ع)زنجان گفت: مباحث عمرانی امامزاده سید ابراهیم (ع)زنجان باید با یک معیار و اصولی که نیاز روز جامعه است باید انجام شود. 

وی افزود: با شروع کارهای عمرانی در امامزاده سید ابراهیم (ع)  و با مشارکت دستگاه‌های حمایتی و از طریق نذورات و کمک‌های خیرین به امامزاده می تواند پیشرفت عمرانی خوبی داشت .

حجت الاسلام کرمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: در حوزه عمرانی امامزاده سید ابراهیم(ع)زنجان اداره اوقاف به جد این موضوع را پیگیری می‌کند .

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان زنجان با اشاره به اینکه وجود امامزادگان و بقاع متبرکه در این استان مایه برکت و آرامش است، تصریح کرد: بقاع متبرکه در حوزه فرهنگی و اجتماعی بسیار اثرگذار هستند و بقعه متبرکه امامزاده سید ابراهیم(ع)زنجان نیز می‌تواند یک پایگاه اجتماعی و فرهنگی خوب برای زنجان باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار