• امروز سه شنبه نوزدهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

دیدارمئسول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان زنجان با مدیرکل اوقاف زنجان+تصاویر

دیدارمئسول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان زنجان با مدیرکل اوقاف زنجان+تصاویر

محمد رضا خانی مئسول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان زنجان ضمن تبریک به حجت الا سلام کرمی به عنوان مدیرکل جدید اداره اوقاف و امورخیریه استان زنجان دیدار و گفتگو کردند.

 دوشنبه 15 مهر 1398   13  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان : محمد رضا خانی مئسول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان زنجان و هیئت همراه در این جلسه به تشریح فعالیت‌ها و برنامه‌های اخیر اتحادیه پرداخت و گزارشی از عملکرد اتحادیه ارائه کرد.

در ادامه حجت الاسلام کرمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌‌آموزان را یکی از دستگاه‌های مهم در جهت تربیت دانش‌آموزان دانست و در ادامه دو طرف در خصوص اجرایی‌سازی تفاهم نامه‌ اتحادیه کشور با سازمان اوقاف کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این جلسه پیرامون موضوعاتی از جمله برگزاری مراسم در امامزادگان، طرح امامزاده‎شناسی، خدام افتخاری دانش‌آموز، کمپین دانش‌آموزی، استفاده از ظرفیت دانش‌آموزان مراسمات مختلف،حفظ موضوعی قرآن، اهدای  محصولات فرهنگی، حضور نماینده اتحادیه استان در جلسات مختلف همراه با بحث گفتگو، استفاده از همه ظرفیت‌های امامزادگان استان برای دانش‌آموزان اتحادیه و پشتیبانی از هیئت دانش‌آموزی بحث و مقرر شد  در جلسات بعدی به طور کامل تنظیم شده به مشارکت دو دستگاه برنامه های مختلفی برگزار شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار