• امروز سه شنبه نوزدهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

برخی در موضوع بنزین جانماز آب کشیدند/ مردم با انتخاب درست به تشکیل مجلس کارآمد کمک کنند

برخی در موضوع بنزین جانماز آب کشیدند/ مردم با انتخاب درست به تشکیل مجلس کارآمد کمک کنند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مجلس خبرگان رهبری به موضوع بنزین و عدم برنامه‌ریزی در آن اشاره کرد و گفت: برخی در این زمینه جانماز آب کشیدند و اگر مسؤولان طی سال‌های گذشته تصمیم درستی اتخاذ می‌کردند لازم نبود به این دست‌اندازها بیفتیم چرا که ثابت نگه داشتن قیمت این محصول به ضرر کشور است، در صورتی که باید نمایندگان ملت مصالح کشور را در نظر گرفته و تصمیم‌گیری حکیمانه بگیرد.

 چهارشنبه 23 بهمن 1398   12  0      

ه گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف استان  زنجان، آیت‌الله قربانعلی دری نجف آبادی در امامزاده سید ابراهیم (ع)زنجان در مراسم راهپیمایی 22بهمن با اشاره به اینکه امروز نیز همچون سایر روزهای حساس مردم در صحنه حضور پیدا کرده و موجب عزت و شرف کشور شدند، اظهار کرد: باید راه انقلاب را همچون ۴۰ سال قبل ادامه دهیم، تا این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن برسانیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه امروز مردم آمدند تا ابراهیم گونه، اسماعیل گونه و حسین گونه دین خود را به اسلام جهاد، اسلام اشدا علی الکفار، اسلام آزادی و آزادگی و حمایت از مظلومان نشان دهند، بیان کرد: قبل از انقلاب نفوذ اجانب و روس و انگلیس موجب می‌شد که کشور پیشرفت نکند، اما امام آمد و دیو بیرون رفت و موجب سر منشا عظیمی در جهان شد.

وی با اشاره به اینکه ادیان الهی نیز در این انقلاب همراه امام راحل بودند، گفت: ادیان مختلف همواره مخالف ظلم بودند چون اصلا مکتب انبیا بر مبارزه با ظلم بود.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی با اشاره به اینکه اسلام دین همه اولیا و انبیا است و در راستای عبودیت و بندگی خداوند حرکت می‌کند، تصریح کرد: ملت ایران همواره دین دار بودند اما سلطه اجانب مانع از آن بود که با آمدن امام راحل این اتفاق مهم شکل گرفت.

وی با اشاره به اینکه همین قدرت اسلام موجب شد که آمریکا بزدلانه سردار رشید اسلام را شبانه به شهادت برساند اتفاقی که اروپایی‌ها نیز در قالب آن آمریکا را همراهی کردند، گفت: تحقق مردم سالاری دینی طی ۴۰ سال موضوعی که در قرآن کریم نیز به آن تاکید شده بود موجب شده است که دشمنان اینطور به دشمنی با انقلاب اسلامی ایران بپردازند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی به واسطه امام راحل یک عرصه جدید در جهان ایجاد کرد افزود: کارنامه نظام و انقلاب درخشان است و در همه زمینه ها افتخارآمیز است.

وی با اشاره به اینکه امروز بیشترین تحریم‌ها را از طرف آمریکا علیه کشور شاهد هستیم، گفت: اما خدا خواسته است که در این شر خیر کشور باشد، همانطور که مقام معظم رهبری نیز فرموده‌اند که ما دوست داریم ملت ایران با خودکفایی به جایگاه والا برسند اتفاقی که در حال رخ دادن است و شدنی است.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی با اشاره به تزریق ۶۰۰ میلیون متر مکعب به شبکه گازرسانی کشور، رسیدن میانگین عمر به ۷۸ سال،کاهش مرگ و میر، افزایش سطح سواد در جامعه، افزایش میزان سرمایه‌گذاری، حضور پزشکان متخصص، افزایش تولیدات گندم، تولیدات کشاورزی، جاده‌سازی، صنایع دفاعی عنوان برخی از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ادامه داد: علاوه بر این امروز ما در حال ساخت موشک‌های با عظمت و باکیفیت هستیم و از نظر قدرت نظامی برتر هستیم، که همین موضوعات نشان از کارنامه درخشان اسلام است، هرچند مشکلات نیز وجود دارد اما توفیقات بسیار بوده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه با این توفیقات جزیره امن دشمنان از بین رفته است، گفت: همین امر موجب عصبانیت آنها شده و با اقدامات مختلف و توطئه و دسیسه‌های شیطانی به اشکال مختلف به دنبال ضربه زدن به کشور هستند.

وی با اشاره به اینکه شهادت سرداران ما از جمله سردار سلیمانی موجب شده است که ملت ایران بیدارتر شود، گفت: ما امروز شاهد هستیم که در طول این ۴۰ روز یاد این شهید عزیزتر شده است، هرچند که شهید سلیمانی فرد دومی نخواهد داشت، اما جوانان دیگری علم را به دست خواهند گرفت و راه این شهید را ادامه خواهند گرفت و انتقام شهید سلیمانی را با شکستن هیمنه آمریکا خواهند شکست.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی در ادامه بر حضور باشکوه مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: حضور مردم در انتخابات آری به مقام معظم رهبری و نه به آمریکاست.

عضو مجمع تشخیص نمایندگان مجلس خبرگان رهبری همچنین به مبحث تبلیغات انتخاباتی نیز تاکید کرد و گفت: از مردم می‌خواهیم انتخاب اصلح را داشته باشند تا شاهد مجلس کارآمد باشیم.
وی به موضوع بنزین و عدم برنامه‌ریزی در آن اشاره کرد و گفت: برخی در این زمینه جانماز آب کشیدند و اگر مسؤولان طی سال‌های گذشته تصمیم درستی اتخاذ می‌کردند لازم نبود به این دست‌اندازها بیفتیم چرا که ثابت نگه داشتن قیمت این محصول به ضرر کشور است، در آن مقطع که تصمیم به افزایش 20 درصدی برای بنزین گرفته شد جلسات متعدد برگزار و در این مورد تصمیم‌گیری شد، در صورتی که باید نمایندگان ملت مصالح کشور را در نظر گرفته و تصمیم‌گیری حکیمانه بگیرد.
آیت‌الله دری نجف آبادی همچنین به مسئله گام دوم انقلاب نیز اشاره کرد و گفت: همه موظف به اجرای بیانیه گام دوم هستند و باید در این حوزه تلاش کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: پیروی از رهبری، یکپارچگی و انسجام ملی و پرهیز از دوگانگی جامعه باید مورد توجه قرار گیرد‌.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار