• امروز سه شنبه نوزدهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

حضور در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر ایستادگی، پای آرمان‌های امام و شهدا است

حضور در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر ایستادگی، پای آرمان‌های امام و شهدا است

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س)برنامه مناسبتی در نمازخانه اداره کل اوقاف برگزار شد

 شنبه 26 بهمن 1398   10  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر زنجان سالروز ولادت حضرت زهرا به عنوان الگوی یک زن تاریخ ساز همرا با جلب رضایت خداوند متعال را تبریک گفت.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به سالروز صدور فتوای امام خمینی در مورد نویسنده کتاب آیه‌های شیطانی گفت: این اقدام امام راحل ضمن تضمین اقتدار مسلمان، مانع ادامه توهین و افترا به دین اسلام و در واقع وحدت بین شیعه و سنی شد.

وی به حضور توام با هوشیاری و بصیرت مردم در صحنه‌ها طی 40 روز گذشته ادامه داد: مردم با حضور در مراسم‌های مربوط به شهادت نشان دادند قدردان مردان راه خدا هستند.

آیت‌الله خاتمی به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن با وجود وضعیت جوی خاص و سرد گفت: این حضور ناشی از موقعیت شناسی و بصیرت مردم است.

امام جمعه زنجان تاکید کرد: مردم در راهپیمایی 22 بهمن در واقع بیعت مجدد با ولایت و شهدای ایران اسلامی کرده و پای آرمان‌های امام و شهدا ایستادگی کردند.

وی با تشریح اقدامات و خدمات انجام شده طی 41 سال گذشته تصریح کرد: هر چند هنوز هم جای کار وجود دارد، ولی این اقدامات به ویژه در بخش خدمات در مقایسه با قبل از انقلاب بی‌نظیر است.

خاتمی ارتقای خدمات بهداشتی و درمانی کشور را از برکات پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: پیش از انقلاب پزشکان اغلب از هندوستان و پاکستان می‌آمدند ولی اکنون ۹۷ درصد مردم به پزشکان بومی و فرزندان سرزمین خود دسترسی دارند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار