• امروز یک شنبه سی ام شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

جامعه پزشکی علی رغم بی مهری ها در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا است | سازمان اوقاف با تمام ظرفیت موقوفات درمانی در خدمت ریشه کن کردن کرونا

جامعه پزشکی علی رغم بی مهری ها در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا است | سازمان اوقاف با تمام ظرفیت موقوفات درمانی در خدمت ریشه کن کردن کرونا

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جامعه پزشکی کشور و پرستاران به علت ازخودگذشتگی در مقابله با شیوع بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد. سازمان اوقاف با تمام ظرفیت موقوفات درمانی در خدمت ریشه کن کردن بیماری کرونا خواهد بود.

 دوشنبه 19 اسفند 1398   61  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان:، در این پیام تقدیر و تشکر آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَمَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا
...و هر کس نفسی را حیات بخشد (از مرگ نجات دهد) مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده

فرهنگ والای جهاد و از خودگذشتکی به عنوان یک سرمایه بزرگ اجتماعی در بین مردم عزیز ایران تاریخچه‌ای دیرینه دارد، چنانکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیز این فرهنگ عظیم در ابعاد مختلف از جمله حفظ و تثبیت نظام اسلامی، عزت و استقلال کشور، حماسه مقاومت و پیروزی در دفاع مقدس و همدلی و همیاری با آسیب دیدگان حوادث مختلف طبیعی از جمله سیل و زلزله نمود و تبلور داشته است.

امروز نیز جامعه پزشکی کشور و پرستاران خدوم این دیار علی رغم تمام بی مهری هایی که گاهی در فضای مجازی در حق آنها می شود به صورت شبانه روزی در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا ایستاده‌اند. این کارزار، آزمون بزرگی در عرصه ایثار و جهاد است که پزشکان و پرستاران عزیز با سربلندی بر آن فایق آمده اند.

این جانب ضمن تبریک حلول ماه مبارک رجب‌المرجب وظیفه خود می دانم که از وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همه پزشکان، پرستاران و پرسنل درمانی جهادگر کشور به علت از خودگذشتگی در مقابله با شیوع بیماری کرونا تقدیر و تشکر کنم و این وعده را بدهم که سازمان اوقاف و امور خیریه نیز به نوبه خود با تمام ظرفیت موقوفات بهداشتی و درمانی خود در خدمت ریشه کن کردن بیماری کرونا خواهد بود.

منبع: روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار