• امروز دوشنبه یازدهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

توزیع بسته‌های حمایتی بین نیازمندان زنجانی

توزیع بسته‌های حمایتی بین نیازمندان زنجانی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از توزیع یک هزار بسته حمایتی بین نیازمندان خبر داد و گفت: همچنین به منظور پیشگیری از شیوع کرونا بسته‌های بهداشتی نیز توزیع شده است.

 سه شنبه 5 فروردین 1399   5  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان :حجت‌الاسلام مختار کرمی اظهار کرد، سال قبل نیز مطابق سنوات گذشته و در راستای کمک به نیازمندان توزیع بسته‌های غذایی و پوشاک انجام شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه قبل از نوروز امسال یک هزار بسته غذایی بین نیازمندان توزیع شد، اضافه کرد: این بسته‌ها شامل گوشت، مرغ، برنج، ماکارونی، رب و روغن تهیه، بسته‌بندی و طبق نیت واقف در محل‌هایی که تعیین کرده، توزیع شد.

کرمی با بیان اینکه توزیع بسته‌های حمایتی از محل عواید موقوفات انجام شد، افزود: عمل به نیات واقفین اولویت اوقاف در هزینه‌کرد است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان همچنین از توزیع بسته‌های مناسبتی کرونا به منظور کمک به رعایت بیشتر بهداشت بین نیازمندان خبر داد و افزود: یکی از برنامه‌های مهم اوقاف در این شرایط کمک هرچه بیشتر به پیشگیری از شیوع کروناست که در این راستا علاوه بر اقدامات اعلامی نسبت به تعطیلی مجامع بقاع متبرکه اقدام شده است.

کرمی با بیان اینکه طبق دستورالعمل ابلاغی، آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه تا اطلاع ثانوی تعطیل است، اضافه کرد: همه مراسمات مناسبتی بقاع متبرکه و امامزادگان به صورت مجازی اجرایی شد و تلاش شد با این کار از اجتماع مردمی در این اماکن مقدس جلوگیری شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار