• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

فعالیت جهادی مبلغین اوقاف در فضای مجازی

فعالیت جهادی مبلغین اوقاف در فضای مجازی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از فعالیت جهادی مبلغین اوقاف در فضای مجازی خبر داد و گفت: تاکنون 6 هزار نفر از برنامه‌های آموزشی اوقاف در فضای مجازی بهره‌مند شده‌اند.

 چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399   4  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان:حجت‌الاسلام مختار کرمی  اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا برنامه‌های امسال اوقاف در این مدت در فضای مجازی پیگیری شد که این اقدامات در قالب «رزمایش مواسات» انجام می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به جایگزینی حضور مبلغین از بقاع متبرکه در فضای مجازی بیان کرد: مبلغین در این عرصه هم پیشتاز بوده و عرصه جهاد فرهنگی را نیز خالی نگذاشتند و بر آن شدند تا محتوای سلامت معنوی را احیا کنند.

وی ادامه داد: این مبلغین در کنار کارشناسان فرهنگی اوقاف، اعضای خدوم هیأت ‌امنا و مراکز افق امامزادگان در فضای مجازی و در کانال‌های منتسب به امامزادگان حضور داشته و به سوالات دینی و شرعی مردم پاسخ دادند.

کرمی با اشاره به اینکه در حال حاضر مبلغان، روحانیون، مداحان، جامعه قرآنی و بدنه‌های فعال مردمی در فضای مجازی در امامزادگان استان زنجان مشغول به تبلیغ هستند، افزود: امسال بنا به شرایط موجود از بحث کرونا، تبلیغ دینی در ایام رمضان با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه و فضای مجازی نیز اقدام شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از بهره‌مندی 6 هزار نفر از برنامه‌های اوقاف در شبکه‌های مجازی خبر داد و بیان کرد: این برنامه‌های آموزشی در قالب مباحث دینی، فرهنگی، سوالات شرعی، مباحث مربوط به ماه مبارک رمضان و ... ارائه شد.

وی با اشاره به اینکه حضور مبلغین در فضای مجازی در واقع یک نوع جهاد آنهم از نوع مجازی محسوب می‌شود، گفت: امیدواریم با همکاری بتوانیم از این آزمون نیز سربلند بیرون بیاییم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان به سایر اقدامات اوقاف نیز اشاره کرد و افزود: از ابتدای ماه رمضان تاکنون 7 هزار و 500 بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار