• امروز جمعه سیزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

آمادگی نیروی انتظامی برای همکاری با اوقاف

آمادگی نیروی انتظامی برای همکاری با اوقاف

فرمانده انتظامی استان زنجان از آمادگی نیروی انتظامی برای همکاری با اوقاف خبر داد.

 چهارشنبه 11 تیر 1399   5  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف استان زنجان؛ سردار رحیم جهانبخش در دیدار با مدیرکل اوقاف استان زنجان گفت: وقف سنت حسنه الهی است که مورد تبلیغ گذشتگان بوده است و این امر باید در جامعه امروزی نیز مورد توجه قرار گیرد.
فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه استان زنجان نسبت به جغرافیای خود دارای موقوفات بسیاری است، اضافه کرد: نرخ وقف در استان زنجان بالاست.
وی با اشاره به آمادگی نیروی انتظامی برای همکاری با اوقاف در نقاط مختلف استان گفت: با توجه به اینکه وقف سنت حسنه است در همین راستا نیروی انتظامی آماده همکاری با اوقاف است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان نیز با اشاره به اقدامات اوقاف در زمینه سرمایه‌گذاری بیان کرد: در همین راستا آماده همکاری با مردم هستیم که در این راستا اخیرا یک مورد در ابهر با 22 هکتار برای کاشت گل محمدی مراجعه کرده و همکاری لازم انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه گاها اوقاف به صورت مستقیم مشارکت کرده و گاها نیز سرمایه گذار ورود پیدا کرده و اقدام لازم را انجام می‌دهد، تصریح کرد: در همین راستا در طارم در روستای ته دره طرحی با 400 هکتار درخت زیتون اجرایی خواهد شد.
کرمی همچنین از آمادگی برای همکاری در مسائل فرهنگی و قرآنی با نیروی انتظامی خبر داد و گفت: اوقاف آماده همکاری در حوزه تحکیم خانواده و همچنین سایر مسائل فرهنگی است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار