• امروز سه شنبه بیست و یکم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

باید مطالبات معوقه موقوفات از مستاجرین اخذ شود

باید مطالبات معوقه موقوفات از مستاجرین اخذ شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زنجان گفت:باید مطالبات معوقه موقوفات از مستاجرین اخذ شود.

 پنج شنبه 9 مرداد 1399   4  0      

محمدتقی فاتحی‌نژاد با تأکید بر ضرورت حراست از موقوفات و پیگیری مطالبات معوقه اظهار کرد: همه ما وظیفه داریم نسبت به حق و حقوق موقوفات وظایف خود را به درستی انجام دهیم و مراقبت کنیم تا حقی از موقوفات ضایع نشود.

وی بر نظارت و اجرای دقیق و درست ابلاغیه‌های اداری تأکید کرد و گفت: یکی از وظایف اصلی کارشناسان اوقاف نظارت بر امور جاری و مراقبت و کنترل امور محوله و اجرای دقیق و صحیح مکاتبات و دستورات اداری و پیگیری تا به نتیجه رسیدن کارها در صحنه عمل است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زنجان ضرورت بهر‌گیری از موسسات خیریه و ظرفیت خیران را یاد آور شد و افزود: ضرورت دارد تعامل و همکاری کارشناسان ادارات اوقاف با موسسات و خیران و نیک اندیشان بیشتر شده و تبیین و ترویج فرهنگ وقف و برکات آن در دستور کار است.
وی شناسایی واقفان و کسانی که نیات خیر دارند را مورد تاکید قرار داد و افزود: برای ترویج فرهنگ وقف و گسترش وقف‌های جدید به دنبال واقفان، خیران و کسانی که نیات خیر دارند بود و آنها را با تبلیغ و ترویج درست این سنت حسنه به سمت وقف هدایت کرد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زنجان یکی از وظایف محوله اوقاف را اجرای امینانه نیات واقفان خیراندیش دانست و افزود: به منظور اجرای درست و امینانه نیات واقفان باید مطالبات معوقه موقوفات از مستاجرین اخذ شود تا بتوان به درستی به مردم و بهره‌مندان از وقف کمک کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار