• امروز سه شنبه بیست و یکم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیشخوان

پیامک

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حدیث

وقف

آغاز ثبت نام  مرحله شهرستانی 44 دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف از 13 اردیبهشت

آغاز ثبت نام مرحله شهرستانی 44 دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف از 13 اردیبهشت

ثبت نام 44 دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه از 13 اردیبهشت صرفا از طریق سایت اینترنتی قرآن ایران آغاز و تا 13 خرداد ادامه خواهد داشت

 شنبه 4 اردیبهشت 1400   51  0      

شروع ثبت نام چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف

حجت الاسلام موسوی معاون فرهنگی و اجتماعی و قرآنی اداره کل اوقاف استان زنجان گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان متولی برگزاری مسابقات قرآنی در نظر دارد چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم را در رشته‌های حفظ، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، دعاخوانی، تفسیر عمومی، همخوانی و همسرایی قرآن کریم در دو گروه برادران و خواهران بالای ۱۸ سال در سال جاری برگزار کند.

و فرایند ثبت نام این دوره از مسابقات از ۱۳ اردیبهشت لغایت ۱۴ خرداد ماه و صرفا با مراجعه به سایت
www.quraniran.ir
امکان پذیر است و این زمان تمدید نخواهد شد. این مسابقات در رشته های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل ، حفظ قرآن کریم،تفسیر عمومی قرآن کریم ،اذان، دعا خوانی،همسرایی و همخوانی قرآن کریم برگزار می شود و فقط و یژه برادران و خواهران بالای 18 سال است.

وی با بیان اینکه سال گذشته تعدادی از متسابقین به علت عدم ثبت نام در سایت از دور مسابقات باز‌ماندند، خاطرنشان کرد: شرط حضور در مسابقات، ثبت نام در سایت مسابقات است و مسئولیت ثبت نام‌نیز به عهده خود افراد می‌باشد.

حجت الاسلام موسوی اظهار داشت: به احتمال زیاد مرحله شهرستانی و استانی مسابقات در بازه زمانی اول تیرماه لغایت ۳۱ شهریورماه برگزار می‌شود و تعیین زمان دقیق هر یک از مراحل متاثر از شرایط ناشی ازکرونا بوده و متعاقبا اعلام خواهد شد.

اطلاع رسانی های لازم از طرق مختلف به کلیه اعضای جامعه قرآنی استان زنجان صورت خواهد گرفت و علاوه بر آن از همه برادران و خواهران قرآنی استان درخواست دارم تا اطلاع رسانی لازم را به دوستان خود و محافل قرآنی انجام دهند تا به لطف خدا شاهد شرکت نفرات بیشتری در این مسابقات باشیم و در نتیجه هم شور و نشاط بیشتری در جامعه قرآنی ایجاد خواهد شد و هم کیفیت برگزاری مسابقات بهتر شود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار