• امروز سه شنبه بیست و یکم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیشخوان

پیامک

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حدیث

وقف

برگزاری جلسه اطلاع رسانی و تبلیغات ثبت نام 44 دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف در استان زنجان

برگزاری جلسه اطلاع رسانی و تبلیغات ثبت نام 44 دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف در استان زنجان

حجت الاسلام کرمی :جامعه ما به شدت به تربیت قرآنی نیاز دارد

 چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400   21  0      

اداره کل اوقاف استان زنجان جلسه اطلاع رسانی ثبت نام مرحله شهرستانی 44 دوره مسابقات سراسری قرآنی اوقاف را مابین دستگاهای دولتی برگزار کرد.
به همت معاونت فرهنگی ،اجتماعی و فرهنگی اوقاف استان زنجان جلسه اطلاع رسانی و تبلیغات ثبت نام مرحله شهرستانی 44 دوره مسابقات سراسری قرآنی اوقاف ، مابین دستگاهای دولتی برگزار شد. حجت الاسلام موسوی معاون فرهنگی و قرآنی اوقاف استان زنجان ، هدف از برگزاری این جلسه را همکاری و هم افزایی ، برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت کلیه دستگاهها و نهادها در امر تبلیغات و اطلاع رسانی مسابقات سراسری قرآن کریم دانست تا شاهد استقبال شایسته جامعه قرآنی زنجان از این رویداد بسیار مهم قرآنی باشیم.
حجت الاسلام کرمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان نیز در این جلسه بر همکاری کلیه دستگاهها و نهادها و موسسات قرآنی برای اجرای مسابقاتی پرشور و در شان جامعه قرآنی استان زنجان تاکید کرد و گفت : خوشبختانه استان زنجان ظرفیت و جایگاه خوبی در قرآن کریم دارد و باید این ظرفیت در این مسابقات به نمایش دربیاید تا در نهایت جایگاه شایسته این استان در این مسابقات مشخص و تثبیت شود.
این جلسه در تاریخ 8 اردیبهشت سالجاری در محل امامزاده حضرت سید ابراهیم علیه السلام برگزار شد و مسئولان و نمایندگانی از کمیته امداد امام خمینی(ره) دانشگاه زنجان ، نیروی انتظامی، حوزه علمیه و شهرداری در این جلسه حضور یافتند و به بیان نظرات و پیشنهادات خود در این رابطه پرداختند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار