• امروز شنبه بیست و نهم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیشخوان

پیامک

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حدیث

وقف

13 خرداد آخرین فرصت  ثبت نام 44 دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف(مرحله شهرستانی)

13 خرداد آخرین فرصت ثبت نام 44 دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف(مرحله شهرستانی)

حجت الاسلام موسوی معاون فرهنگی اوقاف استان زنجان: ثبت نام مسابقات از 13 اردیبهشت شروع شده و تا 13 خردادماه ادامه دارد و تمدید نخواهد شد

 یک شنبه 2 خرداد 1400   56  0      

حجت الاسلام موسوی معاون فرهنگی و اجتماعی و قرآنی اداره کل اوقاف استان زنجان گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان متولی برگزاری مسابقات قرآنی در نظر دارد 44 دوره مسابقات قرآن کریم را در دو گروه برادران و خواهران بالای ۱۸ سال در سال جاری برگزار کند.
فرایند ثبت نام این دوره از مسابقات از ۱۳ اردیبهشت آغاز شده و تنها تا ۱3 خرداد ماه و صرفا با مراجعه به سایت
www.quraniran.ir امکان پذیر است و این زمان تمدید نخواهد شد.
این مسابقات در رشته های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل ، حفظ قرآن کریم،تفسیر عمومی قرآن کریم ،اذان، دعا خوانی،همسرایی و همخوانی قرآن کریم برگزار می شود و فقط و یژه برادران و خواهران بالای 18 سال است.
وی با بیان اینکه سال گذشته تعدادی از متسابقین به علت عدم ثبت نام در سایت از دور مسابقات باز‌ماندند، خاطرنشان کرد: امسال سایت ثبت نام مسابقات بهینه سازی شده و روال آن آسانتر شده است و افراد ثبت نام کننده باید این نکته مهم را در ثبت نام در نظر بگیرند که کلیه اطلاعات قبلی از شرکت کنندگان ریست و پاک شده است و باید تعیین نام کاربری و رمز ورود از سوی ثبت نام کنندگان انجام شود و با ادامه مراحل ثبت نام و انتخاب رشته نهایتا پیامک موفقیت آمیز بودن ثبت نام به شماره فرد ارسال می شود. با توجه به این موارد شرط حضور در مسابقات، ثبت نام در سایت مسابقات است و مسئولیت ثبت نام‌نیز به عهده خود افراد می‌باشد.
حجت الاسلام موسوی اظهار داشت: به احتمال زیاد مرحله شهرستانی و استانی مسابقات ، به ترتیب در بازه زمانی اواسط تیرماه و اوایل مردادماه سالجاری برگزار می‌شود.
ایشان در پایان گفت: اطلاع رسانی های لازم از طرق مختلف به کلیه اعضای جامعه قرآنی استان زنجان صورت گرفته و علاوه بر آن دوباره در فرصت باقی مانده از همه برادران و خواهران قرآنی استان درخواست دارم تا اطلاع رسانی لازم را به دوستان خود و محافل قرآنی انجام دهند تا به لطف خدا شاهد شرکت نفرات بیشتری در این مسابقات باشیم و در نتیجه هم شور و نشاط بیشتری در جامعه قرآنی ایجاد خواهد شد و هم کیفیت برگزاری مسابقات بهتر شود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار