• امروز شنبه بیست و نهم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیشخوان

پیامک

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حدیث

وقف

ثبت‌نام 361 زنجانی در 44 دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف

ثبت‌نام 361 زنجانی در 44 دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف

معاون فرهنگی اجتماعی و قرآنی اداره‌ کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از ثبت‌نام 361 متقاضی تا صبح امروز، در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم در این استان خبر داد.

 سه شنبه 4 خرداد 1400   88  0      

حجت‌الاسلام موسوی، معاون فرهنگی اجتماعی و قرآنی اداره‌ کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در گفتگو با روابط عمومی اوقاف استان زنجان، با اشاره به ثبت‌نام 44 دوره مسابقات قرآن کریم در استان زنجان اظهار کرد: ثبت‌نام از متقاضیان همزمان با سراسر کشور از ۱۳ اردیبهشت ماه آغاز شده است و آخرین فرصت ثبت نام نیز 13 خرداد ماه است که تمدید نخواهد شد.
وی با بیان اینکه تاکنون 361 نفر برای حضور در این دوره از مسابقات ثبت‌نام کرده اند، تصریح کرد: در این راستا تاکنون شهرستان خدابنده با 154 نفر بیشترین متقاضی حضور در این مسابقات را داشته است.
وی ادامه داد : پس از شهرستان خدابنده به ترتیب شهرستان‌های زنجان با 105 متقاضی، طارم با 36 متقاضی، ابهر با 33 متقاضی، خرمدره با 15 متقاضی ، ایجرود با 10 متقاضی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.و متاسفانه شهرستانهای ماهنشان و سلطانیه هنوز کمتر از 10 شرکت کننده در این مسابقات دارند.
وی با بیان اینکه بر اساس ابلاغ صورت گرفته تبلیغات برگزاری این مسابقات در فضای مجازی، مؤسسات قرآنی و مراکز قرآنی و امامزادگان ، و صدا و سیما انجام شده است، ادامه داد: متقاضیان می‌توانند تا ۱۳ خرداد با مراجعه به سایت www.quraniran.ir نسبت به ثبت اطلاعات خود برای حضور در این مسابقات اقدام کنند.
حجت الاسلام موسوی با اشاره به اینکه پیش بینی می‌شود حداقل 400 نفر برای حضور در این دوره از مسابقات قرآن کریم ثبت‌نام کنند یادآور شد: این دوره از مسابقات در ۱۰ رشته مختلف شامل قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ قرآن کریم اعم از ۵ جزء، ۱۰جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل، تفسیر عمومی قرآن کریم، اذان، دعاخوانی، همسرایی و همخوانی قرآن ویژه شهروندان و افراد بالای 18 سال برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف استان زنجان بیان کرد: مرحله شهرستانی و استانی این دوره از مسابقات در بازه زمانی تیر و مرداد ماه سالجاری برگزار خواهد شد که تاریخ دقیق برگزاری این مراحل در شهرستان‌های مختلف استان متعاقباً اطلاع‌رسانی می‌شود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار