• امروز شنبه بیست و نهم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیشخوان

پیامک

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حدیث

وقف

ثبت نام 382 زنجانی تا این لحظه در مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف (۱۳ خرداد آخرین فرصت ثبت نام)

ثبت نام 382 زنجانی تا این لحظه در مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف (۱۳ خرداد آخرین فرصت ثبت نام)

معاون فرهنگی اجتماعی و قرآنی اداره‌ کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از ثبت‌نام ۳۸۲ متقاضی تا صبح امروز،در ۴۴ دوره مسابقات قرآن کریم در استان زنجان خبر داد.

 پنج شنبه 6 خرداد 1400   30  0      

حجت‌الاسلام موسوی، در گفتگو با روابط عمومی اوقاف استان زنجان، با اشاره به ثبت‌نام ۴۴ دوره مسابقات قرآن کریم در استان زنجان اظهار کرد:
ثبت‌نام از متقاضیان همزمان با سراسر کشور از ۱۳ اردیبهشت ماه آغاز شده است و آخرین فرصت ثبت نام نیز ۱۳ خرداد ماه است که تمدید نخواهد شد.

وی با بیان اینکه تاکنون ۳۸۲ نفر برای حضور در این دوره از مسابقات ثبت‌نام کرده اند، تصریح کرد: در این راستا تاکنون شهرستان خدابنده با ۱۶۲ نفر بیشترین متقاضی حضور در این مسابقات را داشته است.
وی ادامه داد : پس از شهرستان خدابنده به ترتیب شهرستان‌های زنجان با ۱۱۳ متقاضی، طارم با ۳۶ متقاضی، ابهر با ۳۴ متقاضی، خرمدره با ۱۵ متقاضی ، ایجرود با ۱۴ متقاضی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.و شهرستانهای ماهنشان و سلطانیه هنوز کمتر از ۱۰ شرکت کننده در این مسابقات دارند.
وی گفت: متقاضیان می‌توانند تنها تا ۱۳ خرداد فرصت دارند با مراجعه به سایت www.quraniran.ir نسبت به ثبت اطلاعات خود برای حضور در این مسابقات اقدام کنند.
معاون فرهنگی اوقاف زنجان با اشاره به اینکه پیش بینی می‌شود حداقل ۴۰۰ نفر برای حضور در این دوره از مسابقات قرآن کریم ثبت‌نام کنند یادآور شد: این دوره از مسابقات در ۱۰ رشته مختلف شامل قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ قرآن کریم اعم از ۵ جزء، ۱۰جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل، تفسیر عمومی قرآن کریم، اذان، دعاخوانی، همسرایی و همخوانی قرآن ویژه شهروندان و افراد بالای ۱۸ سال برگزار می‌شود.
ایشان ادامه داد: مرحله شهرستانی و استانی این دوره از مسابقات در بازه زمانی تیر و مرداد ماه سالجاری برگزار خواهد شد که تاریخ دقیق برگزاری این مراحل در شهرستان‌های مختلف استان متعاقباً اطلاع‌رسانی می‌شود
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار