• امروز شنبه بیست و نهم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیشخوان

پیامک

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حدیث

وقف

تعداد ثبت نامی های استان زنجان  در مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف به 412 نفر رسید (۱۳ خرداد آخرین فرصت ثبت نام)

تعداد ثبت نامی های استان زنجان در مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف به 412 نفر رسید (۱۳ خرداد آخرین فرصت ثبت نام)

معاون فرهنگی اجتماعی و قرآنی اداره‌ کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از ثبت‌نام 412 متقاضی تا صبح امروز،در ۴۴ دوره مسابقات قرآن کریم در استان زنجان خبر داد.

 یک شنبه 9 خرداد 1400   37  0      

حجت‌الاسلام موسوی، در گفتگو با روابط عمومی اوقاف استان زنجان، با اشاره به شروع ثبت‌نام ۴۴ دوره مسابقات قرآن کریم در استان زنجان اظهار کرد:
ثبت‌نام از متقاضیان همزمان با سراسر کشور از ۱۳ اردیبهشت ماه آغاز شده است و آخرین فرصت ثبت نام نیز ۱۳ خرداد ماه است که تمدید نخواهد شد. این دوره از مسابقات در ۱۰ رشته مختلف شامل قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ قرآن کریم اعم از ۵ جزء، ۱۰جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل، تفسیر عمومی قرآن کریم، اذان، دعاخوانی، همسرایی و همخوانی قرآن ویژه شهروندان و افراد بالای ۱۸ سال (دردو بخش برادران و خواهران) برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تاکنون 412 نفر برای حضور در این دوره از مسابقات ثبت‌نام کرده اند، تصریح کرد: در این راستا تاکنون شهرستان خدابنده با 168 نفر بیشترین متقاضی حضور در این مسابقات را داشته است.
وی ادامه داد : پس از شهرستان خدابنده به ترتیب شهرستان‌های زنجان با 129 متقاضی، طارم با 38 متقاضی، ابهر با 38 متقاضی، خرمدره با 17 متقاضی ، ایجرود با ۱۴ متقاضی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.و شهرستانهای ماهنشان و سلطانیه نیز تا این لحظه کمتر از ۱۰ شرکت کننده در این مسابقات دارند.
وی گفت: متقاضیان تنها تا ۱۳ خرداد فرصت دارند با مراجعه به سایت www.quraniran.ir نسبت به ثبت اطلاعات خود برای حضور در این مسابقات اقدام کنند.
معاون فرهنگی اوقاف زنجان با اشاره به اینکه پیش بینی می‌شد حداقل ۴۰۰ نفر برای حضور در این دوره از مسابقات قرآن کریم ثبت‌نام کنند یادآور شد به مدد الهی اکنون تعداد ثبت نامی ها فراتر از پیش بینی ما شده است و این روند همچنان تا 13 خرداد ادامه دارد.
ایشان در پایان گفت: مرحله شهرستانی و استانی این دوره از مسابقات در بازه زمانی اویل تیر و اواسط مرداد ماه سالجاری برگزار خواهد شد که تاریخ دقیق برگزاری این مراحل در شهرستان‌های مختلف استان متعاقباً اطلاع‌رسانی می‌شود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار