• امروز جمعه هشتم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیشخوان

پیامک

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حدیث

وقف

آغاز نام‌نویسی طرح آموزش روخوانی قرآن کریم در زنجان

آغاز نام‌نویسی طرح آموزش روخوانی قرآن کریم در زنجان

معاون فرهنگی، اجتماعی و قرآنی اوقاف استان زنجان از آغاز نام‌نویسی طرح آموزش روخوانی قرآن کریم به روش خودآموز از اول تیرماه خبر داد.

 یک شنبه 30 خرداد 1400   25  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف استان زنجان،حجت‌الاسلام موسوی معاون فرهنگی، اجتماعی و قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: طرح "من قرآن را دوست دارم" برای ترویج و انس با قرآن در بین آحاد جامعه برگزار می‌شود.

ایشان با اشاره به اینکه طرح "من قرآن را دوست دارم" به آموزش روخوانی قرآن کریم به روش خودآموز اختصاص دارد، افزود: این طرح با همکاری و مشارکت آستان مقدس رضوی برگزار شده و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر و رسمی ارائه می‌شود.

حجت الاسلام موسوی ادامه داد: این طرح از اول تیرماه همزمان با ولادت حضرت ثامن‌الحجج علی بن موسی‌الرضا (ع) از طریق سایت Quranlove.net یا از طریق اپلیکیشن ثبت‌نام و آموزش منادی بالقرآن (دانلود از بازار) انجام می‌شود.

معاون فرهنگی، اجتماعی و قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به اینکه برای شرکت‌کنندگان در این طرح آموزشی جوایز نفیسی به قید قرعه تعلق خواهد گرفت، گفت: علاقمندان برای ثبت‌نام در صورت بروز مشکل یا مواجه شدن با سؤالی می‌توانند با شماره تلفن ۱۳۸ تماس حاصل کنند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار