• امروز جمعه هشتم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیشخوان

پیامک

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حدیث

وقف

امضای تفاهم نامه  تامین مسکن برای اقشار کم درآمد و اجرای پروژه های مشترک مابین اوقاف زنجان و بنیاد مسکن

امضای تفاهم نامه تامین مسکن برای اقشار کم درآمد و اجرای پروژه های مشترک مابین اوقاف زنجان و بنیاد مسکن

تفاهم نامه همکاری های مشترک مابین اوقاف زنجان و بنیاد مسکن به منظور تامین مسکن اقشار کم درآمد و اجرای طرح های مشترک منعقد شد.

 یک شنبه 6 تیر 1400   55  0      

انعقاد تفاهم نامه مشترک بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و اداره کل اوقاف وامور خیریه استان در زمینه تامین مسکن محرومین و اجرای پروژه های مشارکتی و سرمایه گذاری


به گزارش روابط عمومی اوقاف استان زنجان حجت الاسلام و المسلمین کرمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در راستای گسترش تعاملات و انعقاد تفاهم نامه مشترک با این نهاد انقلابی در راستای تامین مسکن محرومین با مهندس خواجه ای دیدار و گفتگو کردند.

در راستای ایجاد همکاری های مشترک فی مابین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و اداره کل اوقاف و امور خیریه ، تفاهم نامه ای بین این دو مجموعه در زمینه تامین مسکن محرومین و اجرای پروژه های مشارکتی و سرمایه گذاری منعقد گردید.

تامین مسکن برای اقشار کم درآمد در سطح شهر های استان و اجرای پروژه های مشارکتی و سرمایه گذاری با بهره گیری از ظرفیت زمین های تحت مالکیت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و توان فنی و مهندسی و اجرایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از اهداف اصلی این تفاهم نامه است.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار