• امروز چهارشنبه هفنم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پیشخوان

پیامک

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حدیث

وقف

راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون کرونا  در دارالشفای حسینیه اعظم زنجان

راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون کرونا در دارالشفای حسینیه اعظم زنجان

مسئول روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان از راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون کرونا در دارالشفای این حسینیه خبر داد و گفت: آمادگی داریم برای تسریع روند واکسیناسیون فضای بیشتری در اختیار علوم پزشکی قرار دهیم.

 یک شنبه 21 شهریور 1400   17  0      

شهامی، مسئول روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: واکسیناسیون کرونا در دارالشفای حسینیه اعظم زنجان راه‌اندازی شده و با حضور کارشناسان بهداشت این واکسیناسیون با توجه به گروه‌های اعلامی از طرف وزارت بهداشت انجام می‌شود تا به روند واکسینه شدن مردم تسریع بخشد.

وی با اشاره به اینکه حسینیه اعظم زنجان آمادگی دارد فضای بیشتر از جمله شبستان‌ها را در اختیار علوم پزشکی قرار دهد تا افراد بیشتری واکسینه شوند، ابراز کرد: در حال حاضر این فرآیند فقط در مرکز دارالشفاء انجام می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه دارالشفای حسینیه اعظم زنجانی چندسالی است که راه‌اندازی شده و خدماتی همچون پزشک عمومی و دندانپزشکی را با تعرفه‌ای پایین‌تر از علوم‌پزشکی ارائه می‌دهد، یادآور شد: افرادی که توان مالی کمتری دارند، برای ویزیت و اقدامات اولیه درمانی این درمانگاه مشمول تخفیف‌هایی می‌شوند.

مسئول روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان با بیان اینکه در سال‌های گذشته پزشکان متخصص و فوق‌تخصص حتی از سایر شهرهای کشور با استقرار در این درمانگاه در ماه محرم خدمات رایگان به زائران و مردم ارائه می‌دادند، تصریح کرد: متأسفانه در دو سال اخیر به دلیل شیوع کرونا از این خدمات محروم هستیم و امیدواریم هرچه زودتر شاهد فروکش کردن شیوع کرونا و بهره‌مندی از فعالیت‌های مختلف حسینیه باشیم.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار